REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO
„Meble-perforowane.pl”


Regulamin określa zasady składania zamówień oraz sprzedaży blach perforowanych i siatek zgrzewanych Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Usługowo-Handlowego Perfopol Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej za pośrednictwem Sklepu Internetowego „Meble-perforowane.pl”.

Właścicielem Sklepu Internetowego „Meble-perforowane.pl” jest
PPUH PERFOPOL Sp. z o.o. ZPCh z siedzibą w Starachowicach
27-200, ul. Radomska 76; NIP: 816-15-29-885.
Numer KRS: 0000206488 zarejestrowany w X Wydziale Gospodarczym KRS w Kielcach.

Zamówienia na produkty ze sklepu „Meble-perforowane.pl” można składać za pośrednictwem strony internetowej znajdującej się pod adresem: http://www.meble-perforowane.pl. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim. Składając zamówienie w sklepie internetowym „Meble- perforowane.pl” klient potwierdza, że zapoznał się i akceptuje postanowienia poniższego Regulaminu.

PPUH Perfopol sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym Regulaminie. Zmienione warunki Regulaminu zostaną udostępnione na stronie internetowej sklepu pod adresem www.meble-perforowane.pl w zakładce Regulamin. Klienci Sklepu zostaną poinformowani o zmianach wprowadzonych w regulaminie drogą mailową.


1. Składanie zamówienia
2. Realizacja zamówienia
3. Formy płatności
4. Dostawa towaru
5. Zwroty i reklamacje

  • Polityka prywatności

    Każdego klienta sklepu internetowego Meble Perforowane (Mebleperforowane.pl) obowiązuje aktualna Polityka Prywatności, która określa zasady zbierania danych osobowych w celu realizacji transakcji, mając na uwadze ochronę prywatności Użytkowników, ochronę gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o Użytkownikach serwisu oraz bezpieczeństwo przechowywanych danych. Przejdź do strony z polityka prywatności Sklepu.
  • RODO

    Z uwagi na rozpoczęcie obowiązywania od dnia 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). W związku z powyższym uprzejmie informujemy o zasadach przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych.
MAPA STRONY