ZASTOSOWANIE:
Meble perforowane są doskonałym rozwiązaniem do komfortowego i bezpiecznego wyposażenia sklepów, magazynów i obiektów użyteczności publicznej.

Szeroki asortyment oferowanych produktów gwarantuje zrealizowanie najbardziej zróżnicowanych potrzeb. Z uwagi na dużą elastyczność produkcyjną jesteśmy gotowi tworzyć nowe wzory mebli zgodnie z Państwa oczekiwaniami i sugestiami.


Regały sklepowe i magazynowe (jednostronne, dwustronne)
Wykonane są z blachy stalowej i dostępne w wersji jednostronnej i dwustronnej. Grubość blachy oraz profili jest ustalana w zależności od obciążenia regału i jego szerokości. Regały składają się z pleców pełnych lub perforowanych, nóg z profili perforowanych, półek, wsporników oraz elementów dekoracyjnych (logo i listwy zaślepiające).
Nośność półek wynosi od 100 do 250 kg w zależności od wersji regału

Istnieje możliwość wykonania regału o wymiarach dostosowanych do konkretnych warunków lokalowych zgodnie z życzeniem klienta. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Stojaki (sklepowe, ekspozycyjne)
Umożliwiają praktyczną i ciekawą ekspozycję towarów. Posiadają demontowane zawieszki do wieszania zróżnicowanego asortymentu, zarówno z branży spożywczej jak i przemysłowej. Stojaki dostępne są w wersji jednostronnej i dwustronnej.


Siedziska
Wykonane są z blachy stalowej i dodatkowo malowane na kolor szary. Istnieje możliwość zamówienia siedzisk w dowolnym kolorze z palety RAL po wcześniejszym uzgodnieniu z obsługą sklepu.

Możliwa jest swobodna konfiguracja ilości siedzisk w danym ciągu. Dostępna jest również opcja tapicerowania w trzech kolorach. Poglądowe wzory tapicerki przedstawia fotografia na dole strony.

Główne zastosowanie produktu to ciągi siedzisk w pomieszczeniach użyteczności publicznej (obiekty sportowe, dworce, szpitale, centra handlowe, poczekalnie itd.). Gotowe realizacje można zobaczyć m.in. w porcie lotniczym im. Fryderyka Chopina w Warszawie (Terminal 2).


MATERIAŁY
Produkty wykonywane są z wysokiej jakości blach obrabianych na nowoczesnych maszynach. Gwarantuje to wysoką jakość i powtarzalność wykonania.
Do produkcji mebli wykorzystujemy głównie blachy DC01 o grubości od 1 do 1,5mm oraz profile S235JR (ścianki o grubości od 1,5 do 3mm).
Dla użytku wewnętrznego sugerujemy produkty wykonane z materiału DC01 lub S235JR i pomalowane wybranym kolorem z palety RAL. Przy zastosowaniach zewnętrznych sugerujemy blachę ocynkowaną wzmocnioną poprzez malowanie lub materiał kwasoodporny (w środowisku agresywnym).


MONTAŻ
Produkty wymagają samodzielnego złożenia. System montażu jest szybki i intuicyjny oraz daje pełną dowolność konfiguracji.


KOLORYSTYKA PRODUKTÓW
W karcie każdego produktu znajdują się dostępne kolory. Na życzenie klienta meble mogą zostać pomalowane na dowolny kolor według palety RAL. Wiąże się to z dodatkowa opłatą. Przed złożeniem zamówienia prosimy o wcześniejszy kontakt.

Kolory tapicerki

Kolory tapicerki
  
MAPA STRONY